5 вагомих причин, щоб відправити дитину в Дитячий табір “Волинська Січ”

У наш час діти можуть вибрати собі будь-який вид активності під час канікул. Але буває складно визначити, які речі коштують інвестиції часу (у дітей) і грошей (у батьків). Ось деякі з причин, чому відправити дитину в літній табір має бути в списку TO DO будь-яких батьків:

1. Табір вчить самостійності і стійкості.
В той час коли багато батьків витрачають багато часу та енергії, захищаючи своїх дітей від можливих помилок, табір пропонує відстрочку від гіперопіки. Це можливість для дітей «набити шишку» або, що більш імовірно, просто впасти і піднятися! Хоча б щоб просто зрозуміти, на що вони дійсно здатні самі.

2. Табір – це особливе для дітей місце
Ритуали є невід’ємною частиною табору. Від веселих співів біля вогнища, в їдальні або церемоніями відкриття і закриття, кожен табір має свої власні ритуали. І ці ритуали – величезний досвід, який повністю занурює дітей у культуру табору і виробляє почуття причетності. Для деяких дітей, це почуття приналежності може не існувати за межами табору. Табір вчить відкривати для себе і зміцнювати спільні цінності або віру в себе.

3. Табір зміцнює соціальні навички
Збільшення проведення часу перед екранами планшетів і комп’ютерів зменшує придбання і зміцнення соціальних навичок, які є життєво важливими для успіху, для створення і підтримки здорових відносин. Табір надає можливість позбавлятися від цього дефіциту соціальних навичок. Дослідження, проведене в США в 2014 році, показало, що, провівши всього тиждень в таборі без гаджетів, соціальний та емоційний інтелект школярів покращився.

4. Табір культивує відносини
Табір дозволяє дітям розширити свої соціальні можливості. Межі в таборі відрізняються від тих, які існують в школах. Багато таборів дають можливість дітям будувати дружні відносини з різними групами однолітків, об’єднуючи дітей з різних соціально-економічних груп. У таборі діти з різнобічними інтересами знаходять спільну мову один з одним.
Діти також мають можливість формувати спілкування з дорослими, які не є батьками або вчителями. Тут вони практикують зв’язок з дорослими без мами чи тата, пробують самі за себе постояти.

5. Табір надає дітям саморозвиток
Через різні види занять і майстер-класів, пропонованих в таборі, діти мають можливість розкривати і пишатися унікальними талантами. Хороший виховник буде намагатися працювати з дитиною до тих пір, поки кожна дитина проявить найкраще в собі, допомагаючи йому або їй відкрити нові хобі і сильні сторони. Ці набуті навички призводять до впевненості в собі, яка залишається у дітей надовго після закінчення зміни.