Про табірДитячий табір «Волинська Січ» – незабутній відпочинок, яскраві враження та друзі. До наметового табору запрошуємо дітей з усього світу віком від 9 до 16 років. Головне – бажання відчути та пізнати всю силу, історію, традиції української нації, адже особлива увага приділяється справжньому козацькому побуту та вихованню.

Літній табір практикує традиційну систему виховання української народної педагогіки.  Дитячий відпочинок проходить у вирі справжнього лицарського життя, сповненого українських традицій, звитяг та таємниць. За період перебування в дитячому таборі дитина не тільки навчиться новому, а і відпочине від гаджетів та комп’ютерів на свіжому повітрі. Завданням табору є оздоровлення дітей, набуття ними гармонійної фізичної та моральної форми, прищеплення дітям любові до української мови, культури, історії українського народу, вивченням на практиці звичаїв, традиційних українських ремесел, розвиток гордості за свій народ та відповідальності за його майбутнє. Основна мета Дитячого табору «Волинська Січ» забезпечити Вашим дітям прекрасний відпочинок, насичений безліччю ігор, вишколів, майстер-класів, друзів та вражень. Ми підвищуємо рівень та вагомість таборів, змінюємо психологію та уявлення про дитячий відпочинок в Україні на прикладі нашого табору.

Місце розташування бази відпочинку  –  Шацькі озера, поблизу смт. Шацьк, Шацького району, Волинської області. Проживання у сучасних, комфортних трьох- та чотирьохмісних наметах, розташовані на спеціально сконструйованих дерев’яних настилах, що забезпечує природну вентиляцію та виключає затікання води. Намети двошарові з великим тамбуром для зберігання речей. Територію облаштовано окремими туалетними кабінками для хлопців та дівчат, душовими кабінками із літньою водою та санітарно-гігієнічними зонами. Ми використовуємо енергію від бензогенераторів для освітлення табору у вечірній час, для звучання музики, роботи техніки, зарядки телефонів та іншої, необхідної , апаратури. Зарядка телефонів для дітей проходить за графіком. Батьки мають в розпорядженні номер телефону (крім особистого), по якому можуть спілкуватися з чадами з 20-00 до 21-00 (також надається телефон керівника табору для зв’язку у будь-який час), дітям заборонено користуватися власними телефонами в інший час. Харчування порційне, 3-ти разове (сніданок, обід, вечеря, ) та 2 перекуси (полуденок та вечірні смаколики біля багаття). Використовуються лише екологічно чисті продукти, раціон різноманітний та містить усі необхідні мінерали та вітаміни, приготування проходить у кухні їдальні професійними кухарами. Територія дитячого табору охороняється цілодобово, присутній медичний персонал. Надається обов’язкове медичне страхування на час відпочинку. Активна, цікава, захоплююча програма  підготовлюється і проводиться фаховими спеціалістами. Керівництво табору забезпечує приїзд та від’їзд автобусами зі супроводом з/до залізничного вокзалу м. Ковель Волинської області. Можливий трансфер з м. Київ.

Перелік заїздів на 2020 рік:

Волинська Січ

01.07 – 10.07 – 4500 грн

Моя Країна (більше інформації на сайті www.moyakrayina.com)

10.07 – 19.07 – 4500 грн

19.07 – 28.07 – 4500 грн

03.07 – 12.07 (Карпати) – 5500 грн

12.07 – 21.07 (Карпати) – 5500 грн

21.07 – 30.07 (Карпати) – 5500 грн

Вказані ціни дійсні при бронюванні до 15 березня 2020 (спеціальна пропозиція перед стартом рекламної кампанії). Надалі ціна піднімається на 500 грн (існують знижки для учасників попереднього року, для дітей добровольців АТО, дітей з однієї сім’ї та при бронюванні на декілька заїздів. Знижки не сумуються).

Додаткові послуги:

  • Фірмові футболки – 300 грн
  • Оренда спальника та килимка – 300 грн

Партнери та співорганізатори Дитячого табору “Волинська Січ” :

Козакс Груп, Міжнародна Федерація Бойового Гопака.

Відчуй дух поколінь!