Питання


 1. Як зареєструвати дитину для участі в Дитячому таборі «Волинська Січ»? Як сплатити?

Реєстрація в дитячому таборі відбувається після заповнення анкети та договору, які Вам буде відправлено від Дитячого табору «Волинська Січ» після запиту по телефону чи електронній пошті, також є можливість забронювати на нашому сайті. Бронювання вважається підтвердженим і гарантованим після оплати. Після цього Ви отримаєте ваучер-путівку зручним для Вас способом (електронна пошта, служба доставки…) разом з усім пакетом документів.

 1. Анулювання реєстрації.

Для анулювання реєстрації для участі в дитячому таборі потрібно заповнити форму після запиту по телефону чи електронній пошті. При ануляції бронювання – сплачується штраф згідно договору.

 1. Транспорт до і з табору.

Від м.Ковеля Волинської області відбуватиметься безкоштовний доїзд автобусами організаторів до місця розташування Дитячого табору «Волинська Січ». У анкеті батьки вказують необхідність доїзду автобусами організаторів або власним транспортом (також вказується потреба супроводжуючої особи, зустріти чи відправити дитину). Зауваження: Вартість табору залишається незмінною, незалежно від того чи скористається транспортом дитина чи ні.

 1. Територія та розміщення.

Проживання у сучасних, комфортних трьох- та чотирьохмісних наметах, розташовані на спеціально сконструйованих дерев’яних настилах, що забезпечує природну вентиляцію та виключає затікання води. Намети двошарові з великим тамбуром для зберігання речей. Територію облаштовано окремими туалетними кабінками для хлопців та дівчат, душовими кабінками із літньою водою та санітарно-гігієнічними зонами. Ми використовуємо енергію від бензогенераторів для освітлення табору у вечірній час, для звучання музики, роботи техніки, зарядки телефонів та іншої, необхідної , апаратури. Зарядка телефонів для дітей проходить за графіком. Територія дитячого табору охороняється цілодобово, присутній медичний персонал.
Коли відпочиваючі в таборі діти приїжджають з близькими друзями, можливо розмістити їх в одному наметі. Для цього необхідно заздалегідь повідомити керівництво табору . Будь ласка, майте на увазі, що хлопчики і дівчатка будуть розміщені в окремих наметах.

 1. Харчування.

У вартість пакету табору включено п’ятиразове харчування в день: сніданок, обід, полуденок, вечеря, друга вечеря.
В день приїзду в пакет включені обід, полуденок, вечеря, друга вечеря.
У дитяче меню входить підібране, збалансоване і здорове харчування. Приготування страв проходить у кухні їдальні професійними кухарями.

 1. Здоров’я.

Якщо дитина потребує спеціального нагляду або особливі рекомендації, будь ласка, уточніть це у анкеті. Обов’язковою умовою для участі в таборі являється медична довідка від лікаря, видана не раніше, ніж за три дні до дня приїзду. На території  присутній медичний персонал та медпункт. Літній дитячий  табір Волинська Січ забезпечує страховий поліс для учасника на період перебування дитини в таборі.

 1. Цінні речі, телефони…

До табору не варто брати цінні речі, прикраси, фотоапарати, планшети, ноутбуки, телефони. Якщо ж такі речі будуть, то залишатимуться в сейфі до кінця заїзду. Дитина їде відпочивати, оздоровитися на природі, знайти нових друзів і їй не потрібні предмети, які будуть відволікати. Стосовно зв’язку – кожного вечора буде 1 година для спілкування з батьками. Батьки мають в розпорядженні номер телефону, по якому можуть зв’язатися з директором табору у будь-який час.

Фотозйомку на території здійснюватиме фотограф, а по закінченю табору фото будуть опубліковані в соціальних мережах.  

8. Програми заїздів

Ми розвиваємось та ростемо! Цього року ми пішли на пробний крок, зробивши програму заїздів різною. Це буде зручно і для учасників минулого року, і для дітей. які перебуватимуть декілька заїздів підряд. Перший заїзд буде проходити під назвою “Волинська Січ”, другий та третій – “Моя Країна”.

В першому заїзді основна увага приділяється козацькому вихованню та бойовому гопаку, в інших – основи самозахисту та майстер-класам. Крім того, на 1 заїзді буде проходити святкування Івана Купала, на решту – запрошені відомі персони. Ми обрали липень місяць для усіх заїздів, щоб діти змогли якомога більше насолодитися чарівними хвилями Шацьких озер!

Загальна програма:

 • фізична підготовка,
 • бойовий гопак,
 • стрільба з луків та гвинтівок,
 • лекційний матеріал,
 • перегляд історично-патріотичних фільмів,
 • плавання в озері,
 • медична підготовка,
 • альпінізм,
 • туризм, походи,
 • похідна кулінарія,
 • рухливі ігри, естафети, козацькі забави,
 • футбол, волейбол,
 • вечірні бесіди біля багаття,
 • майстер-класи з ковальства, гончарства, лялькарства, писанкарства,
 • риболовля.

      9. Список необхідних речей учасника табору:

 1. Спальний мішок;
 2. Дощовик;
 3. Наплічник;
 4. Головний убір (кепка, шапка);
 5. Зручний похідний одяг (камуфляж);
 6. Одяг для тренування (спортивний костюм або однострій);
 7. 4 пари шкарпеток (з них 2 вовняних);
 8. 2 пари змінного взуття (кросівки, кеди);
 9. Светр;
 10.  Куртку (штурмівку);
 11.  2 Рушники;
 12.  Капці (тапочки);
 13. Мило, зубну щітку, пасту, шампунь + речі особистої гігієни;
 14. Натільна білизна (труси, майки);
 15. Футболки, теніски;
 16. Ліхтарик;
 17. Килимок (каремат).

Обов’язково !

 1. Медична довідка про стан здоров’я за три дні до заїзду (форма 79);

2 . Копія документу, що посвідчує особу (свідоцтво про народження);

 1. Заявка та договір на участь у таборі оригінал.
 2.  Копія квитанції про сплату членського внеску.
 3. Дозвіл від батьків.